www.dobesovi.cz

Pokoj č. 10

Autor , dne 20. 1. 2010, v kategorii Seriály

Lost Room, Sci-Fi, USA, 2006, 6x45min

Teorie velkého třesku Pokoj č. 10 není klasický seriál, ale spíš sci-fi miniseriál. Jestli vám v poslední době u seriálů vadí jejich nekonečnost a jejich neustálé natahování, tak u tohoto seriálu určitě stihnete všechny díly, protože jich je jenom šest. Docela příjemná změna. Seriál má zajímavý námět, ze kterého by se taky mohl udělat klasický nekonečný seriál, ale tvůrci se rozhodli pro pouhých šest dílů. Myslím, že se jim to povedlo a seriál stojí za shlédnutí.
Hlavní postava, Detektiv Miller, získá klíč se zvláštní schopností – dokáže otevřít jakékoliv dveře a po jejich otevření pokaždé vstoupíte do motelového pokoje číslo 10. V tomto pokoji bylo kdysi několik různých předmětů, které stejně jako uvedený klíč mají nějakou zvláštní schopnost. Tak trochu pohádka, tak trochu sci-fi. Nerad prozrazuju děj, abych vám nepokazil překvapení, tak se dál o ostatních předmětech rozepisovat nebudu.


Zanechte komentář

Náhodné foto (F5 generuje nové)

V golfkách Cyklisti u Janohradu Infotabule Cesta na Vlčák Údolím Bílého potoka Arboretum Křtiny Arboretum Křtiny Bludiště v Modré Velehrad Split Na pláži v Duće Prochajda po okolí